Złaz jesienny

Dzisiaj, jak co roku odbył się rajd harcerski - Złaz Jesienny. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć Abordażu, który reprezentował nasz Retmanat :) Było nas dość dużo jak na jeden patrol, ale dzięki temu, lepiej się bawiliśmy.

Na punktach kontrolnych na ogół musieliśmy chwalić się naszą wiedzą harcerską (symbolika, terenoznawstwo, szyfry, ekologia i inne). Muszę przyznać, że patrząc jak nasza ekipa sobie radzi byłam naprawdę dumna. W ciągu roku zrobiliśmy ogromny postęp i było to bardzo widoczne :)

Trasa była oczywiście dłuuuuga (jeszcze mnie nogi bolą... :) ) ale bardzo przyjemna. A pod koniec, mimo totalnego zmęczenia, mieliśmy jeszcze siłę biec (żeby nam czasem punktów za spóźnienie nie odjęli ;) )

No i było warto bo zajęliśmy III miejsce! :) Wygrała oczywiście 79 PDH WILKI, a że były od nich dwa patrole to zajęli dwa pierwsze miejsca... ;) Ale i tak, najważniejsze jest to, że świetnie się bawiliśmy.

Aha... myślę, że powinnam dodać iż miejsce, które zajęliśmy zawdzięczamy tylko i wyłącznie naszym "młodziakom" :) To oni wykazywali się od początku do końca wiedzą i umiejętnościami, a my z Olą tylko się przyglądałyśmy. Dlatego jeszcze raz GRATULUJĘ całej ekipie, która uczestniczyła w ZŁAZIE!