Piknik żeglarski w Pabianicach, 2 czerwca 2012

optymisty na lewitynie

W tym roku pabianiccy harcerze mamy szczególną okazję świętować 100-lecie istnienia naszego hufca, dlatego 16 Pabianicka Harcerska Drużyna Wodna „Abordaż” wraz z Retmanatem Drużyn Wodnych organizują „Żeglarski piknik” w Pabianicach.
Będzie to kontynuacja cyklicznej imprezy „Żeglarska wiosna”, która jest organizowana od 2006 roku w naszym mieście.
„Żeglarski piknik” to rodzinna impreza żeglarska dedykowana nie tylko dla żeglarzy, ale w szczególności dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic. Będzie doskonałą okazją do zainteresowania dzieci żeglarstwem, uczestniczenia w grach i zabawach aktywnego i miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.
Impreza odbędzie się 2 czerwca 2012 roku na terenie MOSiR „Businka” w Pabianicach, ul. Bugaj 110. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 14.00, Podczas „Żeglarskiego pikniku” będzie można żeglować jachtami klasy Optymist i Cadet, wziąć udział w grach
i zabawach żeglarskich w różnych blokach tematycznych, uczestniczyć w pokazach
i szkoleniu prowadzonym przez Harcerski Patrol Ratowniczy, żeglować na regatowym jachcie klasy Omega, a także wziąć udział w regatach poprowadzonych przez samego Mistrza Polski w klasie A katamaranów – Maćka Stasiaka.

Serdecznie zapraszamy.

novostratrobexhals
gommaPawel Madrakowski
życie pabianicmoje miasto


Sponsorzy i patronat medialny

Media o naszym Pikniku:
Życie Pabianic
Moje Miasto